Vyklízení bytů napříč celou republikou

Vyklízení bytů je pro většinu lidí noční můrou – spousta zbytečností, plno nepořádku, namáhavá práce, nespočet hodin strávených vyklízením a uklízením a v konečné fázi otázka, kam s odpadem.

Všechny tyto starosti už ale nyní můžete pustit z hlavy – jsme tu my! Váš byt vyklidíme za vás. A nejen vyklidíme, ale i uklidíme a odvezeme vše, co nebudete potřebovat. Prostě vám zajistíme komplexní servis od A do Z, a to kdekoliv v rámci České republiky.

Domluva, která platí

Ať už plánujete rekonstrukci vašeho bytu, potřebujete vyklizení bytu po skončení nájmu, nebo jste byt zdědili, za každé situace jsme tu pro vás.

Nebudeme se ptát na důvody, ale uděláme vše, co budete potřebovat – váš byt vyklidíme bez ohledu na množství i druh odpadu, nebo na jeho stav (poradíme si i s extrémně poničeným, rozbitým nábytkem plným třísek či střepů, nebo s nejrůznějšími druhy spotřebičů). Zásadní pro nás bude pouze informace, co chcete demontovat, co připravit na převoz a převézt na jiné místo a co zlikvidovat. Jediné, co od vás tedy budeme potřebovat, abyste nám sdělili své požadavky a o vše ostatní se postaráme my.

Na čem se domluvíme, to platí. A to nejen z hlediska vyklizení bytů samotného, ale také z hlediska termínu a ceny.

Jednáme lidsky a s důvěrou

Je nám naprosto jasné, že svěřit péči o nemovitost někomu cizímu není vždy snadné, obzvláště, pokud k ní máte opravdu blízký citový vztah. Můžeme vás však ujistit, že k naší práci přistupujeme s maximální úctou a respektem, a to jak s ohledem k zákazníkovi, tak k samotnému vybavení nemovitosti.

S vyklízením bytů už máme bohaté zkušenosti, proto jednáme profesionálně a víme, co a jak máme dělat. Vždy se postaráme o to, aby věci, které chcete uchovat v bezpečí a převézt je na jiné místo, opravdu doputovaly tam, kam mají, v pořádku.

Stejně tak věci, které budeme likvidovat, roztřídíme s největší péčí a zlikvidujeme je v souladu s veškerými platnými předpisy a nařízeními.

Naším primárním cílem je dělat naši práci tak, aby byli naši zákazníci maximálně spokojení a vše proběhlo tak, jak má – proto nám můžete skutečně důvěřovat. K vyklízení bytů přistupujeme profesionálně, zodpovědně, aktivně a s veškerou péčí.

Vždy víte, na čem jste

Jsme si také dobře vědomi toho, že je pro vás důležité, abyste se na nás mohli spolehnout nejen z hlediska osobního přístupu a bezproblémové domluvy, ale i z hlediska termínů.

Vždy uděláme opravdu vše pro to, abychom vám vyšli vstříc s termínem, ve kterém bude probíhat vyklízení bytu. Jakmile si termín společně odsouhlasíme, můžete si být jisti tím, že v daný den a čas budeme na místě.

Od vás nepotřebujeme dopředu nic připravovat – vše si zajistíme sami (od demontáže nábytku, přes přípravu pro naložení do vozidla, napytlování odpadu až po samotný odvoz).

Samozřejmě máme k dispozici i veškerý obalový materiál a veškeré potřebné náčiní.

Cenu znáte předem

Důležitou otázku, kterou si jistě kladete, je, jaká je při vyklízení bytu cena. Ta se odvíjí od množství a charakteru vyklízeného odpadu, ale také od množství obalového materiálu, dopravy, nebo počtu potřebných pracovníků. Vždy vám ji sdělíme předem, takže vás rozhodně nečeká žádné nemilé překvapení a dohady v průběhu vyklízení nebo po jeho ukončení.

S čím vším vám pomůžeme?

Můžete se na nás obrátit opravdu s jakýmkoliv požadavkem ohledně vyklizení bytu. Vyklidíme jej kompletně, částečně, nebo jen odvezeme to, co odvézt bude třeba – i kdyby se jednalo třeba jen o jeden kus nábytku nebo jeden spotřebič.

Mezi naše hlavní činnosti patří:

 • Vyklizení bytu před rekonstrukcí
 • Vyklizení bytu po skončení nájmu
 • Vyklizení nemovitosti po obdržení výzvy k vyklizení bytu
 • Vyklízeni po vydání rozhodnutí o vyklizení bytu soudním exekutorem
 • Vyklizení bytu po zemřelém
 • Vyklizení bytu před dědickým řízením

Neváhejte nás však kontaktovat s jakoukoliv žádostí, připravíme vám na základě ní návrh na vyklizení bytu a domluvíme se na podmínkách, za jakých jsme schopni vyklizení provést.

Kontaktovat nás můžete bez závazků

S žádostí o vyklizení bytu napříč celou republikou se na nás můžete obrátit kdykoliv, aniž byste se k čemukoliv zavazovali. Zdarma vám připravíme návrh na vyklizení bytu s cenovou kalkulací odvislou na požadovaných službách a záleží jen na vás, zda naše služby využijete či nikoliv.

Neváhejte se ozvat, jsme tu pro vás a jsme připraveni vám pomoci.

Cena vyklízení pozůstalostí

Dle naložení

Paušální sazby dle skutečného naložení

 • Bytové jednotky, domy, suché prostory:
 • 790 Kč/m³ až 990 Kč/m³
 • Sklepní prostory, půdní prostory, venkovní prostory:
 • 990 Kč/m³ až 1290 Kč/m³

Cena se odvíjí dle množství a typu odpadu. Doprava a práce je již zaúčtována v ceně.

Získat nezávaznou nabídku

Dle kusu nábytku

Ceník za vystěhování, odvoz a likvidaci kusového nábytku

 • Pračka, lednice, skříň:
 • 1 200 Kč až 1 700 Kč
 • Sedací souprava, obývací stěny:
 • 1 890 Kč až 2 790 Kč

Doprava a práce je již zaúčtována v ceně. Vystěhování, odvoz a likvidace kusového nábytku platí pro Prahu a okolí.

Získat nezávaznou nabídku

Dezinfekce, dezodorizace, vyklízení po úmrtí

Ceník úklidu, dezinfekce, vyklízení po úmrtí

 • Vstupní dezinfekce:
 • od 1 200 Kč do 2 500 Kč
 • Dezinsekce v případě nálezu parazitů, červů atp:
 • od 1 350 Kč do 2 700 Kč
 • Dezodorizace, odstranění zápachu po zemřelém:
 • od 2 900 Kč do 6 500 Kč
 • Úklid po zemřelém včetně jednorázových potřeb:
 • 3 900 Kč až 8 900 Kč dle rozsahu
 • Odvoz a likvidace kontaminovaného materiálu po úmrtí:
 • 1 900 Kč až 4 500 Kč dle množství (do 3 m³)
 • Vyklízení kontaminovaných prostor:
 • od 1 290 Kč za m³ dle ceníku vyklízení

Cena za ochranné materiály v ceně.

Získat nezávaznou nabídku

Co o nás říkají zákazníci

Vyklízení nemovitostí v Praze zvládneme hravě za vás – přesvědčte se o našich vysoce kvalitních a profesionálních službách a zařaďte se mezi naše spokojené zákazníky.

“Potřebovali jsme vyklidit byt po mamince, která zemřela. Začali jsme sami, ale zjistili jsme, že je to pro nás fyzicky i psychicky až příliš náročné. Našli jsme váš web a mně spadl ohromný kámen ze srdce. Kluci byli neuvěřitelní, profesionální, milí, rychlí, vše bylo precizní, zkrátka jsme nemohli najít lepší partu. Domluvili jsme se i na dalších drobnostech v bytě po jeho vyklizení a já je mohu jen a jen doporučit.”

Anna Bláhová

Pardubice

“Vlastním byt, který pronajímám. Po posledních nájemnících byl ale v katastrofálním stavu a já potřeboval jeho vyklizení, abych ho mohl znovu dát do pronájmu.

Domluva byla rychlá, nabídka jasná, práce bezproblémová, to pro mě bylo zásadní.”

Petr Hrubý

Praha

“V rámci SVJ vlastníme společné prostory a venkovní garáže, ve kterých se za roky nasbíral odpad k odvozu. Kluci nám se vším pomohli, k vyklízení se přidali i ostatní členové SVJ, kteří odvoz využili i pro svůj nadměrný odpad a my se domluvili na opakovaných akcích v domě, aby se nám tu už žádný odpad nehromadil. Můžeme tak počítat i s odvozem starého nábytku apod. Kluci jsou skvělí, nasmějete se s nimi.”

Veronika Nová

Liberec

Nezávazně nás kontaktujte.
Ozveme se obratem.