Vyklidíme váš sklep od veškerého harampádí – nic nás nezaskočí

Známe to všichni – jakmile máme doma něco nepotřebného, šup s tím do sklepa, tam se toho vejde… Jenže jednou přijde den, kdy sklep potřebujeme vyklidit a najednou nevíme, z které strany se do vyklízení sklepa pustit a kam s tím vším starým odpadem. Naštěstí nemusíte zoufat a můžete své starosti rychle přehodit na nás – jsme tu pro vás a hravě si poradíme s vyklizením jakéhokoliv sklepa, ať už je v něm cokoliv.

Vyklízení sklepů Brno, Praha, Ostrava – nebo prostě kdekoliv, kde jste vy

Ať už potřebujete vyklidit svůj vlastní sklep v rodinném domě, sklep v kanceláři, nebo třeba sklepní prostory v pozůstalosti či vydražené nemovitosti, můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Přijedeme za vámi po celé České republice a vyklidíme vše, co bude třeba – poradíme si jak se starým, i silně poškozeným nábytkem, tak se starými potravinami, zavařeninami, kompoty… Zlikvidujeme také starou suť, uhlí, dřevo, nebo třeba staré nádoby od barev, laků či jiných chemikálií.

Vyčistíme, vyklidíme, vyvoníme

Staré sklepy, obzvláště ty dlouho nepoužívané, nejsou zrovna příjemným místem. Většinou se v nich rády zabydlují myši a potkani a také usazuje nepříjemný zápach, který se rozhodně nedá jen tak vyvětrat. Ani v takových případech se však vyklízecích prací nezalekneme a s vervou nám vlastní se pustíme do vyklízení sklepu – provedeme deratizaci, dezinfekci a dezodorizaci, abychom vám předali sklepní prostory, do kterých se nebudete muset bát chodit.

Můžete se na nás spolehnout

Možná si kladete otázku, zda jsme pro vás tou pravou vyklízecí společností. Víme, že na trhu je řada dalších firem, my vám však můžeme slíbit, že se na nás můžete spolehnout – a to naprosto ve všem. Při vyklízecích pracích postupujeme profesionálně, ale zároveň vždy nasloucháme požadavkům každého našeho zákazníka a snažíme se mu vyjít maximálně vstříc. Jakmile nám sdělíte své potřeby, uděláme vše proto, abychom našli společné řešení.

Naším primárním cílem je dělat naši práci tak, aby byli naši zákazníci maximálně spokojení a vše proběhlo tak, jak má. Proto dodržujeme vše, co se domluví – ať už jde o termín, cenu či vykonanou práci.

Cena, která je jasně daná

Určitě vás zajímá, jaký je při vyklízení sklepů ceník. Zde vás možná bohužel zklameme, protože neexistuje nic jako univerzální cena. Vyklízení nemovitostí je totiž velmi specifickou činností, za kterou není možné účtovat paušální sazbu.

Cenu vám proto vypočítáme na míru dle vykonávaných služeb. Ta závisí především na množství a charakteru vyklízeného odpadu, ale také na množství případného obalového materiálu, na dopravě, nebo počtu potřebných pracovníků.

Vždy se ji ale dozvíte předem, takže vás rozhodně nečeká žádné nemilé překvapení a dohady v průběhu vyklízení nebo po jeho ukončení. Co se domluví, to prostě platí.

Ptejte se, k ničemu se tím nezavazujete

Pokud zvažujete vyklizení sklepu externí firmou, rozhodně nás neváhejte kontaktovat. Zdarma vám připravíme návrh na jeho vyklizení s cenovou kalkulací dle požadovaných služeb a rozsahu odpadu, který se ve sklepě nachází. Teprve na základě těchto podkladů se můžete rozhodnout, zda naše služby využijete či nikoliv.

Do doby, než nám odsouhlasíte svou objednávku, se k ničemu nezavazujete. Věříme však, že vás naše nabídka i náš osobitý přístup přesvědčí a zařadíte se k našim spokojeným zákazníkům, pro které uděláme první poslední.

Cena vyklízení pozůstalostí

Dle naložení

Paušální sazby dle skutečného naložení

 • Bytové jednotky, domy, suché prostory:
 • 790 Kč/m³ až 990 Kč/m³
 • Sklepní prostory, půdní prostory, venkovní prostory:
 • 990 Kč/m³ až 1290 Kč/m³

Cena se odvíjí dle množství a typu odpadu. Doprava a práce je již zaúčtována v ceně.

Získat nezávaznou nabídku

Dle kusu nábytku

Ceník za vystěhování, odvoz a likvidaci kusového nábytku

 • Pračka, lednice, skříň:
 • 1 200 Kč až 1 700 Kč
 • Sedací souprava, obývací stěny:
 • 1 890 Kč až 2 790 Kč

Doprava a práce je již zaúčtována v ceně. Vystěhování, odvoz a likvidace kusového nábytku platí pro Prahu a okolí.

Získat nezávaznou nabídku

Dezinfekce, dezodorizace, vyklízení po úmrtí

Ceník úklidu, dezinfekce, vyklízení po úmrtí

 • Vstupní dezinfekce:
 • od 1 200 Kč do 2 500 Kč
 • Dezinsekce v případě nálezu parazitů, červů atp:
 • od 1 350 Kč do 2 700 Kč
 • Dezodorizace, odstranění zápachu po zemřelém:
 • od 2 900 Kč do 6 500 Kč
 • Úklid po zemřelém včetně jednorázových potřeb:
 • 3 900 Kč až 8 900 Kč dle rozsahu
 • Odvoz a likvidace kontaminovaného materiálu po úmrtí:
 • 1 900 Kč až 4 500 Kč dle množství (do 3 m³)
 • Vyklízení kontaminovaných prostor:
 • od 1 290 Kč za m³ dle ceníku vyklízení

Cena za ochranné materiály v ceně.

Získat nezávaznou nabídku

Co o nás říkají zákazníci

Vyklízení nemovitostí v Praze zvládneme hravě za vás – přesvědčte se o našich vysoce kvalitních a profesionálních službách a zařaďte se mezi naše spokojené zákazníky.

“Potřebovali jsme vyklidit byt po mamince, která zemřela. Začali jsme sami, ale zjistili jsme, že je to pro nás fyzicky i psychicky až příliš náročné. Našli jsme váš web a mně spadl ohromný kámen ze srdce. Kluci byli neuvěřitelní, profesionální, milí, rychlí, vše bylo precizní, zkrátka jsme nemohli najít lepší partu. Domluvili jsme se i na dalších drobnostech v bytě po jeho vyklizení a já je mohu jen a jen doporučit.”

Anna Bláhová

Pardubice

“Vlastním byt, který pronajímám. Po posledních nájemnících byl ale v katastrofálním stavu a já potřeboval jeho vyklizení, abych ho mohl znovu dát do pronájmu.

Domluva byla rychlá, nabídka jasná, práce bezproblémová, to pro mě bylo zásadní.”

Petr Hrubý

Praha

“V rámci SVJ vlastníme společné prostory a venkovní garáže, ve kterých se za roky nasbíral odpad k odvozu. Kluci nám se vším pomohli, k vyklízení se přidali i ostatní členové SVJ, kteří odvoz využili i pro svůj nadměrný odpad a my se domluvili na opakovaných akcích v domě, aby se nám tu už žádný odpad nehromadil. Můžeme tak počítat i s odvozem starého nábytku apod. Kluci jsou skvělí, nasmějete se s nimi.”

Veronika Nová

Liberec

Nezávazně nás kontaktujte.
Ozveme se obratem.